test

Revolution Slider Error: Slider with alias ovv not found.
Maybe you mean: 'rev_home'

Çok Satanlar

Tişört Tasarla

Tişört Tasarla; 7’den 70’e herkesin günlük hayatta sorunu hale gelen bugün ne giysem sorunu ortadan kaldırmayı planlıyoruz, aynı tişörtten a kişisin de var gibi sorunları ortadan kaldırmanın yolu tisorttasarla.net i ziyaret etmek… Sizler için ne sunuyoruz önce ondan biraz bahsedelim. Kişiye özel tişört tasarla ma da dinlediğiniz müzik grupları, müzik sözleri, diziler, dizi karakterleri veya replikleri, kendi özel gruplarınız ya da fotoğraflarınızı günlük hayatta rahatça giyebileceğiniz renk ve beden ölçüleriniz de sizler için hazırlıyoruz.

Kişiye özel tişört tasarla ma bölümünde ister kendiniz için ister çift tişörtü tasarla olarak da sevgiliniz, eşiniz, arkadaşlarınız ya da gruplar olarak tişört tasarla ması yapabilirsiniz. Tişört tasarla alanına girerek, tasarlamak istediğiniz görselleri ve ya tasarımlarınızı tişörtler üzerine uygulayıp yapmış olduğunuz tişört tasarımını önce tişörtler üzerinde simülatör olarak birebir görüp satın alabilirsiniz. Renk seçenekleri olarak alternatif seçeneklerimiz oldukça fazla olup sizlerin kolay bir şekilde bütün özel renkleri kolayca erişebilmenizi hedeflemekteyiz . Özel tasarım tişörtleriniz ile günlük hayatınızda oldukça dikkat çekeceksiniz ve kendi tarzınızı sanata dönüştüreceksiniz.

Özgür ve kendi tarzınızı yaratmak için hayal edin sizin yerinize biz hazırlayalım. Nasıl olurları aklınızdan çıkarın sadece tasarımınızın simülatör görmek için beyaz tişört tasarla kısmından tasarımınızı oluşturun ve üzerinde oynama ya da değişikleri tamamladıktan sonra tasarımızı bize gönderin biz sizin için geri kalan diğer işlemleri yaptıktan sonra ister size isterseniz ise sevdiklerinizi tasarımızı ulaştıralım mutluluğunuzu paylaşmanıza yardımcı olalım.

Online Tişört Tasarım Atölyesi

İnsanların hayatta en çok istedikleri şeylerden biri de dikkat çekebilmektir. Kendilerini sürekli ön planda tutmak ve hem tarzı hem de diğer özellikleri ile göz önünde olmayı dileyen insanların moda yaratmak konusunda özgür olabilmeleri artık bizim sayemizde çok kolay.Kimler kendi giysilerini tasarlamak ve dünyada onu giyen tek kişi olmak istemez ki?

Tişört Tasarlama sistemimiz sayesinde, artık dilediğiniz tişörte dilediğiniz tasarımları bastırarak yeni bir moda ikonu olabilirsiniz. Özel sistemimiz sayesinde tişörtünüzün üzerine dilediğiniz yazıyı ya da dilediğiniz görseli ekleyebilir ve anında baskıya yollayabilirsiniz. Kolay bir şekilde gerekli yönlendirmeler ile yapabileceğiniz bu işlem sonrası, tasarladığınız ürünü anında sipariş edebilir, kendi eserinizin üzerinizde olmasının gurunu yaşayabilirsiniz. Tişört baskılarımız sizin tasarladığınız ürün ile birebir uyuşmaktadır. Dolayısıyla sistemimizden oluşturduğunuz tişört tasarımınız aynı şekilde size teslim edilecektir.

Kolay Tasarlayın, Zevkle Giyin

Online tişört tasarlama sistemimiz sayesinde, istediğiniz her türlü tasarımı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik istediğiniz yazı şeklini seçebilir, yazının boyutlarıyla oynayabilir hatta renklerini bile dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ister beğendiğiniz bir görsel olsun ister kendi tasarımınız olan bir görsel olsun fark etmeksizin tişört baskısı yapabilirsiniz.

Artık başkalarının tasarladığı ve size tarz olarak uymayan tişörtlerden bıktıysanız, ya da aradığınız tasarımı bir türlü bulamıyorsanız yardımınıza yetişiyoruz. Tişörtünüzün ister arkasına ister önüne isterseniz de her iki yüzüne baskı yapabileceğiniz sistem sayesinde, kendi modanızı yaratabilmenizin zamanı geldi. İçinizde ki tasarım aşkını gün yüzüne çıkartabileceğiniz ve oldukça özgür bir şekilde çalışabileceğiniz online tişört tasarlama sistemimiz, oldukça kolay ve bütçe dostudur. Tasarımlarınıza göre tişört fiyatına ekstra baskı ücretleri eklediğimiz sistem sayesinde, bütçenize göre tişört tasarımları yapabilir ve kısa sürede siparişini geçerek satın alabilirsiniz.

Hazır baskı olan ve herkesin üzerinde rastladığınız tişörtlerden sıkıldıysanız ya da sevgilinize ufak bir sürpriz yapmak istiyorsanız mutlaka tişört tasarıma atölyemizi ziyaret etmelisiniz. Sizler için uygun fiyatlarla sizin tasarladığınız tişörtlerin baskılarını gerçekleştiriyor ve kolay ödeme koşullarımız ile evinize kadar gönderiyoruz.

Kolay bir şekilde tasarlayabileceğiniz ürünlerde, tişört renklerinizi kendiniz seçebilir, beden seçimini yapabilir ve görsel ya da yazı eklemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde hem ön hem de arka tasarımı yapabilir veya bunlardan sadece birini seçebilirsiniz. Tasarımlarınızda görsellerinizin ya da yazınızın baskılanmasını istediğiniz pozisyonu da kendiniz belirleyebilir, istediğiniz şekilde olduktan sonra siparişini vererek satın alabilirsiniz.,